Everesta, s.r.o.

Doporučení a tipy na vhodná veřejná místa k setkávání - především kavárny a restaurace

Machos in Hooters

Máte obchodního partnera, který je pořádný chlapák? Sexistické poznámky mu nejsou cizí a ani Vy nejste žádný puritán? Pak ho pozvěte na obchodní schůzku do Hooters v Praze ve Vodičkově ulici. Atmosféra se rychle uvolní a to se potom byznys dělá úplně sám.

Hybernujte se

Hybernia

Oblíbený meeting point turistů a zamilovaných párů v Praze? - u koně pod vocasem… Ale oblíbený meeting point pro manažery? - to je v poslední době OC Palladium. Zde si řada manažerů sjednává obchodní schůzku ať už kvůli možnosti pohodlného zaparkování z ulice Revoluční, tak z důvodu krásného prostředí na okraji historického jádra Prahy.

Restaurace Sklep

Restaurace Sklep

Wifi newifi, marináda nemarináda, a co Plzeň, ta je pravá?

Vybíral jsem místo pro schůzku v době krátce po obědě.

Podmínky:
- v co největší blízkosti zastávky Husinecká v Praze
- wifi připojení
- slušné prostředí
- něco k zakousnutí

Holešovický přístav

Hamburg restaurace

Restaurace Hamburg je slušná, čistá, má krytou zahrádku, nabízí polední menu a především má velmi zábavnou provozní-servírku.

Hledání místa pro pracovní oběd se může v Holešovicích poblíž Libeňského mostu zkomplikovat. Pohostinská zařízení jsou přes poledne hodně plná. Výhodou Hamburgu je, že volný stolek na zahrádce je vidět už zvenku.

Olomoucké meeting points

Sloup nejsvětější trojice - dominanta Olomouce

Olomouc jako taková je krásné město, které stojí za návštěvu. Je-li tato návštěva spojena s obchodním jednáním, je možné vybírat z několika míst a nemusí to nutně znamenat vynechat poznávání města.

Oběd možná, obchodní schůzka ne

Ilustrační Mlýn

Restaurace Mlýn má poměrně sympatický kolorit a atmosféru. Pro posezení tedy není rozhodně nepoužitelná. Přijít ovšem v slušném obleku může znamenat pro návštěvníka několik lehce nevraživých pohledů od chlapů v trenýrkách. Nabídka cca osmi hotovek v denní nabídce a dalších jídel na objednávku je uspokující, navíc chuťově jsem zde nikdy nebyl zklamán.

Italská pohoda pod širým nebem

Pizza Rotella

Když vystoupíte na metru Kobylisy, popojedete dvě minuty autobusem do zastávky Písečná a přejdete přechod, stanete před dvojitými skleněnými dveřmi.

Sombrero Grande Tequila

Nachos

Navštívil jsem již několikrát tyto dva koloritem podobné pražské podniky – Cantinu na Újezdě a Amores Perros v žižkovské Kubelíkově ulici. A najít mezi nimi rozdíl není nijak jednoduché.

Dolce vita

U Červené židle

Choco-café U Červené židle, Liliová, Praha 1

Máte-li, stejně jako hrdina Nohavicovy bossanovy, rádi v puse sladko-ko-ko, zajděte, ať už s notebookem, nebo bez, do údajně jediné pražské čokoládovny v Liliové ulici.

Káva z nebes

coffeeheaven

coffeeheaven, Na Příkopě, Praha